Trampolíny JupingSport

zelena_trampolina

 

JumpingSPORT trampolína – informace

 • Výhodná cena přímo od výrobce
 • volba barevného odstínu rámu konstrukce a reflexního lemu výpletu
 • zvětšená odrazová plocha (průměr trampolíny 135 cm)
 • protiskluzové nožičky, které nezanechávají šmouhy
 • zvýšená zátěž na 125 kg – díky použití speciálního gumolana
 • vyšší bezpečnost – použití reflexního lemu odrazové plochy
 • lepší odrazová plocha – speciální tkanina PP Mesh
 • nový tvar řídítek umožnil montáž držáku na lahev
 • snadno odjímatelné madlo
 • vyrobeno v České republice
 • dodáváno vypletené, tedy k okamžitému použití 

 

Trampolíny pro sport i zábavu

Trampolíny se stávají běžnou součástí vybavení zahrad, zejména v rodinách s menšími dětmi. Skákání na trampolíně však může být i velmi zajímavým sportem a odreagováním i pro dospělé. Cvičení na trampolíně nezatěžuje kloubový aparát a velmi efektivně posiluje velké partie svalů. S lehkostí si zvýšíte kondici, posílíte nohy, záda, ruce. Za sportem nemusíte cestovat, můžete si kdykoli podle nálady zacvičit i doma.

Jumping SPORT trampolína

Jumping SPORT trampolína vás nadchne po prvním vyzkoušení. Vybavte svou domácí tělocvičnu, udělejte radost sobě i dětem. Prospějte svému zdraví. Naše výrobky plní veškeré předepsané normy a jsou vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu. Jsou lehce přenosné a v naší nabídce dostupné za velmi příznivé ceny.

 

Technické údaje a popis

Základní nosnou konstrukcí trampolíny Jumping SPORT je unikátní 8-hranná trubková konstrukce vyrobená z oceli a elastického gumolana, kotvící pevný výplet, 6 opěrných nožiček a jednoosá opěrná řídítka s aretací.

Naše trampolína měří 135 cm a nepřesahuje celkovou hmotnost 10,3 kg. Konstrukce je vyrobená z trubkového rámu s průměrem trubek 27 mm a s 2 mm silným pláštěm. Tyto parametry zaručují vysokou kvalitu a přímo ovlivňují pružnost pohybu při cvičení. Patentovaným funkčním tvarem byl vyvinutý jedinečný nosný aparát, na který můžete klást vysoké nároky.

 

Podpůrné nožičky:

jsou pečlivě přivařené k hlavní nosné konstrukci a společně tvoří jeden pevný celek. Gumová protismyková úprava spodní části opěrných nožiček zajišťuje stabilní kontakt s povrchem a nezanechává stopy po případném posunutí trampolíny.

Výplet trampolíny:

má 8-hranný tvar a je vyroben ze speciální tkaniny PP Mesh, která je po okraji 8× prošitá a připevněná k rámu gumolanem. Materiál výpletu využívá pokročilé protismykové a antistatické úpravy, čímž eliminuje případné bezpečnostní a zdravotní rizika. Výplet obsahuje reflexní popruh, který zajišťuje vyšší bezpečnost. Standardně se popruh dodává v černé barvě, avšak barvu si lze zvolit i jinou podle vlastních požadavků.

Certifikát:

certifikace_trampoliny-e1494922532978-800x1147

Trampolína Jumping SPORT je certifikovaná dle Evropské normy EN a české normy ČSN.

Opěrná řídítka (madlo): 

jsou vyrobená ze stejného materiálu jako trubkový rám konstrukce. U trampolíny jsou opěrná řídítka jednoosá, protože použité materiály a nové technologie poskytly větší pevnost při snižovaní váhy. Inovativní design a tvar řídítek namontování umožnil montáž držáku na lahev, což je během cvičení výborná pomůcka.

Gumolano:

nový systém odpružení gumolanami zajišťuje excelentní dynamickou pružnost bez nežádoucích zvukových projevů. Vyžaduje pouze minimální údržbu a odstraňuje vedlejší náklady za poškozené pružiny. Na rozdíl od starších typů trampolín zde úplně odpadá potřeba promazání.

 

thinking

Způsob použití

Trampolína splňuje nejvyšší kritéria pro skupinové fitness cvičení a díky příznivé ceně je vhodná i pro domácí použití.

Maximální zatížení/nosnost trampolíny SPORT je 125 kg. Překračováním povolené zátěže dochází k nadměrnému zatěžování pružných dílů výpletu a může dojít ke snížení celkové životnosti exponovaných dílů. Překročením maximálního zatížení se mohou zhoršit vlastnosti odpružení.

Počet osob, které mohou současně užívat trampolínu: vždy maximálně jen 1 osoba

Záruka: dodavatel poskytuje záruku 24 měsíců od doručení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení