Návod k použití

Návod k použití
Označení: 8H135 PROFI
Obchodní název: Trampolína Jumping Sport.cz

Parametry:
Rozměr:
Průměr:135 cm
Výška trampolíny: 29 cm
Výška s madlem: 135 cm

Maximální zatížení: 125 kg
Hmotnost trampolíny: 7,5kg
Hmotnost madla: 2,8kg
Hmotnost celková: 10,3kg

Barva komaxit venkovní, standardně černá, mat RAL 9005
 
 
 
Trubkový rám:
Kruhová ocel 26,7x 2mm
Madlo:
Čtvercová ocel(25x25x2mm) + kruhová  ocel(26,7x 2mm), na přání osazené držákem na pitné láhve

Podpěrné nožičky: 
Guma černá nebo šedá nešpinící

Výplet trampolíny:
Speciální povrch PPMesh, obšitý reflexním popruhem s různobarevnými odstíny. Antistatická úprava. Výplet se dodává v černé barvě.

Pružící element:
gumolana se speciální dvojí ochranou

Určený způsob použití:
Výrobek je výhradně konstruován pro fitness cvičení, které vede vyškolený instruktor. Jakékoliv jiné použití je na odpovědnost provozovatele. Výrobek je určen pro osoby starší 15-ti let. Maximální počet současně cvičících na jedné trampolíně je jeden člověk.
Maximální zátížení: 125kg. Překračování této hodnoty vede k nadměrnému zatížení výpletů a gumolan. Tím dochází k jejich zrychlenému opotřebení a můžou se i zhoršovat pružící vlastnosti.

Kontrola a údržba: vždy před cvičením vizuálně zkontrolujte stav. Při zjištění závady trampolínu označte a vyřaďte z provozu. Jedenkrát za měsíc zkontrolujte opotřebení gumolan a výpletu. Po každém cvičení doporučujeme z hygienických důvodů trampolínu omýt hygienickými prostředky k odstanění potu. Jedenkrát za půl roku doporučujeme trampolínu zkontrolovat autorizovaným technikem. Případně zaslat zpět do závodu, kde se provede  kontrola bezpečnosti a stavu opotřebení součástí či výměna špatných dílů.

Ostatní rizika:
Za bezpečnost provozu trampolíny odpovídá provozovatel nebo instruktor. Výrobce nenese žádné následky za vzniklé škody na zdraví ani majetku.

Likvidace zařízení:
Dle zákonů o ekologické likvidaci se výrobek rozmontuje na prvosoučástky (rozdělí na gumu, plast, ocel atd.). Tyto součástky se poté zlikvidují.

Záruční podmínky:
Na výrobek se poskytuje záruka dle platných právních předpisů (24 měsíců). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Na plátno je záruka 6 měsíců nebo 300 motohodin. Gumové součásti jsou spotřební materiál, maximální záruka je 3 měsíce.
 

Obsah dodávky: Konstrukce, madlo, návod k použití
 
Servis a opravy: Provádí výrobce

Prohlášení o shodě: Výrobce prohlašuje, že výrobek je za použití výše uvedených podmínek bezpečný a odpovídá zák. 102/2001 Sb.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení