Návod k použití

Návod k použití
Označení: 8H135 PROFI
Obchodní název: Trampolína Jumping Sport.cz

Parametry:
Rozměr:
Průměr:135 cm
Výška trampolíny: 29 cm
Výška s madlem: 135 cm

Maximální zatížení: 125 kg
Hmotnost trampolíny: 7,5kg
Hmotnost madla: 2,8kg
Hmotnost celková: 10,3kg

Barva komaxit venkovní, standardně černá, mat RAL 9005
 
 
 
Trubkový rám:
Kruhová ocel 26,7x 2mm
Madlo:
Čtvercová ocel(25x25x2mm) + kruhová  ocel(26,7x 2mm), na přání osazené držákem na pitné láhve

Podpěrné nožičky: 
Guma černá nebo šedá nešpinící

Výplet trampolíny:
Speciální povrch PPMesh, obšitý reflexním popruhem s různobarevnými odstíny. Antistatická úprava. Výplet se dodává v černé barvě.

Pružící element:
gumolana se speciální dvojí ochranou

Určený způsob použití:
Výrobek je výhradně konstruován pro fitness cvičení, které vede vyškolený instruktor. Jakékoliv jiné použití je na odpovědnost provozovatele. Výrobek je určen pro osoby starší 15-ti let. Maximální počet současně cvičících na jedné trampolíně je jeden člověk.
Maximální zátížení: 125kg. Překračování této hodnoty vede k nadměrnému zatížení výpletů a gumolan. Tím dochází k jejich zrychlenému opotřebení a můžou se i zhoršovat pružící vlastnosti.

Kontrola a údržba: vždy před cvičením vizuálně zkontrolujte stav. Při zjištění závady trampolínu označte a vyřaďte z provozu. Jedenkrát za měsíc zkontrolujte opotřebení gumolan a výpletu. Po každém cvičení doporučujeme z hygienických důvodů trampolínu omýt hygienickými prostředky k odstanění potu. Jedenkrát za půl roku doporučujeme trampolínu zkontrolovat autorizovaným technikem. Případně zaslat zpět do závodu, kde se provede  kontrola bezpečnosti a stavu opotřebení součástí či výměna špatných dílů.

Ostatní rizika:
Za bezpečnost provozu trampolíny odpovídá provozovatel nebo instruktor. Výrobce nenese žádné následky za vzniklé škody na zdraví ani majetku.

Likvidace zařízení:
Dle zákonů o ekologické likvidaci se výrobek rozmontuje na prvosoučástky (rozdělí na gumu, plast, ocel atd.). Tyto součástky se poté zlikvidují.

Záruční podmínky:
Na výrobek se poskytuje záruka dle platných právních předpisů (24 měsíců). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Na plátno je záruka 6 měsíců nebo 300 motohodin. Gumové součásti jsou spotřební materiál, maximální záruka je 3 měsíce.
 

Obsah dodávky: Konstrukce, madlo, návod k použití
 
Servis a opravy: Provádí výrobce

Prohlášení o shodě: Výrobce prohlašuje, že výrobek je za použití výše uvedených podmínek bezpečný a odpovídá zák. 102/2001 Sb.