Trampolíny JumpingSport

zelena_trampolina

 

JumpingSPORT trampolína – informace

 • Výhodná cena přímo od výrobce
 • volba barevného odstínu rámu konstrukce a reflexního lemu výpletu
 • zvětšená odrazová plocha (průměr trampolíny 135 cm)
 • protiskluzové nožičky, které nezanechávají šmouhy
 • zvýšená zátěž na 125 kg – díky použití speciálního gumolana
 • vyšší bezpečnost – použití reflexního lemu odrazové plochy
 • lepší odrazová plocha – speciální tkanina PP Mesh
 • nový tvar řídítek umožnil montáž držáku na lahev
 • snadno odjímatelné madlo
 • vyrobeno v České republice
 • dodáváno vypletené, tedy k okamžitému použití 

 

Trampolíny pro sport i zábavu

Trampolíny se stávají běžnou součástí vybavení zahrad, zejména v rodinách s menšími dětmi. Skákání na trampolíně však může být i velmi zajímavým sportem a odreagováním i pro dospělé. Cvičení na trampolíně nezatěžuje kloubový aparát a velmi efektivně posiluje velké partie svalů. S lehkostí si zvýšíte kondici, posílíte nohy, záda, ruce. Za sportem nemusíte cestovat, můžete si kdykoli podle nálady zacvičit i doma.

Jumping SPORT trampolína

Jumping SPORT trampolína vás nadchne po prvním vyzkoušení. Vybavte svou domácí tělocvičnu, udělejte radost sobě i dětem. Prospějte svému zdraví. Naše výrobky plní veškeré předepsané normy a jsou vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu. Jsou lehce přenosné a v naší nabídce dostupné za velmi příznivé ceny.

 

Technické údaje a popis

Základní nosnou konstrukcí trampolíny Jumping SPORT je unikátní 8-hranná trubková konstrukce vyrobená z oceli a elastického gumolana, kotvící pevný výplet, 6 opěrných nožiček a jednoosá opěrná řídítka s aretací.

Naše trampolína měří 135 cm a nepřesahuje celkovou hmotnost 10,3 kg. Konstrukce je vyrobená z trubkového rámu s průměrem trubek 27 mm a s 2 mm silným pláštěm. Tyto parametry zaručují vysokou kvalitu a přímo ovlivňují pružnost pohybu při cvičení. Patentovaným funkčním tvarem byl vyvinutý jedinečný nosný aparát, na který můžete klást vysoké nároky.

 

Podpůrné nožičky:

jsou pečlivě přivařené k hlavní nosné konstrukci a společně tvoří jeden pevný celek. Gumová protismyková úprava spodní části opěrných nožiček zajišťuje stabilní kontakt s povrchem a nezanechává stopy po případném posunutí trampolíny.

Výplet trampolíny:

má 8-hranný tvar a je vyroben ze speciální tkaniny PP Mesh, která je po okraji 8× prošitá a připevněná k rámu gumolanem. Materiál výpletu využívá pokročilé protismykové a antistatické úpravy, čímž eliminuje případné bezpečnostní a zdravotní rizika. Výplet obsahuje reflexní popruh, který zajišťuje vyšší bezpečnost. Standardně se popruh dodává v černé barvě, avšak barvu si lze zvolit i jinou podle vlastních požadavků.

Certifikát:

certifikace_trampoliny-e1494922532978-800x1147

Trampolína Jumping SPORT je certifikovaná dle Evropské normy EN a české normy ČSN.

Opěrná řídítka (madlo): 

jsou vyrobená ze stejného materiálu jako trubkový rám konstrukce. U trampolíny jsou opěrná řídítka jednoosá, protože použité materiály a nové technologie poskytly větší pevnost při snižovaní váhy. Inovativní design a tvar řídítek namontování umožnil montáž držáku na lahev, což je během cvičení výborná pomůcka.

Gumolano:

nový systém odpružení gumolanami zajišťuje excelentní dynamickou pružnost bez nežádoucích zvukových projevů. Vyžaduje pouze minimální údržbu a odstraňuje vedlejší náklady za poškozené pružiny. Na rozdíl od starších typů trampolín zde úplně odpadá potřeba promazání.

 

thinking

Způsob použití

Trampolína splňuje nejvyšší kritéria pro skupinové fitness cvičení a díky příznivé ceně je vhodná i pro domácí použití.

Maximální zatížení/nosnost trampolíny SPORT je 125 kg. Překračováním povolené zátěže dochází k nadměrnému zatěžování pružných dílů výpletu a může dojít ke snížení celkové životnosti exponovaných dílů. Překročením maximálního zatížení se mohou zhoršit vlastnosti odpružení.

Počet osob, které mohou současně užívat trampolínu: vždy maximálně jen 1 osoba

Záruka: dodavatel poskytuje záruku 24 měsíců od doručení