O nás

Historie aneb Jak to všechno začalo

Firma Zámečnictví Jiří Volek vznikla v roce 2004 při zahájení živnosti pana Volka.  V roce 2013 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Od samého vzniku až do současnosti se zabýváme kovovýrobou a povrchovými úpravami kovů. K této činnosti se přidala ještě v roce 2009 výroba jumpingových trampolín, která v současné době představuje nemalou část naší produkce.

 

“Trampolíny vyrábíme již od roku 2009”

Počátek vývoje

Zásadní změna pro naši firmu se odehrála v roce 2009, kdy jsme se začali zabývat vývojem jumpingových trampolín. Na tento nápad nás přivedla poptávka jedné firmy, se kterou jsme dříve spolupracovali. Úkol zněl jasně. Musíme vyrobit trampolíny, jež svou kvalitou několikanásobně převýší trampolíny dovezené z Číny, a kterými je evropský trh zahlcen. Po několika sériích pokusů a omylů během vývoje, ze kterých jsme se ponaučili, byla v roce 2010 v naší firmě zahájena sériová výroba trampolín. O pracně získané know-how jsme bohužel podvodem přišli a celý proces vývoje bylo nutné absolvovat opět od začátku. Tyto peripetie nás však posílily. Začali jsme ještě více pracovat na inovacích a vylepšeních trampolín.

Pokrok a inovace

Výsledkem naší tvrdé práce je moderní osmihranná trampolína, která má oproti konkurenčním výrobkům řadu výhod. Jednou z nejvýraznějších předností je zvětšená odrazová plocha v porovnání se standardní šestihrannou trampolínou. Díky použití speciálního gumolana jsme dosáhli zvětšení nosnosti trampolíny na 125 kg. Používáme také reflexní pruhy, které jsou navrženy pro zvýšení bezpečnosti. Navíc jsou báječným designovým doplňkem, jehož barvu si může zákazník vybrat dle svého vlastního vkusu a potřeb.

Expanze do Evropy

V  roce 2014 jsme navázali spolupráci s firmami ve východní Evropě. Začali jsme dovážet naše Jumping SPORT trampolíny do dalších zemí, jako je Ukrajina, Bělorusko, Litva, Estonsko, Slovensko či Německo. V roce 2016 jsme se rozhodli zaměřit na koncové zákazníky v České republice a zřídili jsme pro vás nový e-shop. V současnosti se s našimi trampolínami můžete potkat téměř v celé Evropě a rozšiřujeme se dál. Jsem nadšeni z kladných reakcí zákazníků i v odlehlejších zemích.

 

Naše ceny jsou proklatě nízko

Pro to, aby naše cena byla nízká, nemusíme vyrábět trampolíny z nekvalitních materiálů. Naše výrobky jsou kvalitní, avšak levné, a to z jediného důvodu. Vyrábíme si je totiž opravdu zcela sami. Nemusíte tedy platit vysoké a zbytečné rabaty překupníkům.